Galaretki prezentowe

NA ZAMÓWIENIE

Nie wszystkie nasze produkty dostępne są w ciągłej sprzedaży. Niektóre zostały zastąpione innymi, niektóre wycofane, a jeszcze inne przygotowane jedynie jako próbka możliwości produkcyjnych. Wszystkie jednak jesteśmy w stanie przygotować na specjalne zamówienie.


Galaretka OWOCOWA

Galaretka drobna na bazie agaru, różne kształty, smaki owocowe, bez galaretki białej zawierającej białko jaja (DOSKONAŁA DLA ALERGIKÓW), ocukrzana. Pakowana luzem w display.


Batonik GUCIO

Galaretka na bazie agaru, 3-warstwowa, 3-kolorowa, owocowa, w postaci batonika w kształcie półksiężyca o masie 120g, ocukrzana.


Batonik STAŚ

Pianka waniliowa na bazie agaru, z galaretką owocową, 5-warstwowa, 3-kolorowa, w postaci batonika o masie 180g, ocukrzana.


Lizaki reklamowe

Lizaki karmelowe w różnych kształtach, ręcznie wylewane, różnokolorowe, o masie około 15g, Pakowane w przeźroczystą, perłową bądź metalizowaną torebkę, z etykietami reklamowymi lub logo, układane w tuby.

ZNAKI TOWAROWE, ZNAKI USŁUG I INNE PODOBNE OZNAKOWANIA SĄ WŁASNOŚCIĄ ICH FIRM I ZOSTAŁY UŻYTE JEDYNIE W CELU ILUSTRACJI.


Serduszka PARY

Nasze produkty pojawiają się w postaci niewielkich podarunków w trakcie różnych imprez i uroczystości, funkcjonują jako ozdoba stołu czy symbol. Są częstymi gośćmi na weselach, konferencjach i spotkaniach. Przygotowywane są na specjalne życzenie klienta i stosownie do jego indywidualnych wymagań. W najdrobniejszych szczegółach. Prym wiodą tu przede wszystkim serduszka pakowane w pary. To doskonała propozycja również na Walentynki.

Ciastka z pianką

Ciastka z pianką

Galaretka agarowa sklejona z ciastkiem herbatnikowym, Trzywarstwowa, o aromatach owocowych i wanilii. Pakowana w display 590g. Zapraszamy do sklepu.

PRZYDATNOŚĆ DO SPOŻYCIA: 5 MIESIĘCY

BARWNIKI: NATURALNE

AROMATY: WANILIOWY, KIWI, POMELO, MANGO, BANAN, JABŁKOWY, MALINOWY, CYTRYNOWY, POMARAŃCZOWY

KONSERWANTY: BRAK

ALERGENY: BIAŁKO JAJA KURZEGO

MASA: 590g

Liliputki 80g

Liliputki 80g

Niewielkie cukierki karmelowe („landrynki”) o aromatach owocowych bądź aromacie miętowym. Pakowane po 80g w torebkę i metalowe pudełko. Opakowanie zbiorcze: karton 20 pudełek. Zapraszamy do sklepu.

EAC

PRZYDATNOŚĆ DO SPOŻYCIA: 12 MIESIĘCY

BARWNIKI: NATURALNE

AROMATY: WIŚNIOWY, JABŁKOWY, CYTRYNOWY, POMARAŃCZOWY, MIĘTOWY

KONSERWANTY: BRAK

ALERGENY: BRAK

MASA: 80g

OPAKOWANIE: METALOWE, KARTON ZBIORCZY 20 SZTUK

Liliputki 100

Liliputki 100g

Niewielkie cukierki karmelowe („landrynki”) o aromatach owocowych bądź aromacie miętowym. Pakowane po 100g w pudełko z tworzywa sztucznego. Opakowanie zbiorcze: karton 24 pudełka. Zapraszamy do sklepu.

PRZYDATNOŚĆ DO SPOŻYCIA: 12 MIESIĘCY

BARWNIKI: NATURALNE

AROMATY: WIŚNIOWY, JABŁKOWY, CYTRYNOWY, POMARAŃCZOWY, MIĘTOWY

KONSERWANTY: BRAK

ALERGENY: BRAK

MASA: 100g

OPAKOWANIE: PLASTIKOWE, KARTON ZBIORCZY 24 SZTUKI