Galaretki prezentowe

NA ZAMÓWIENIE

Nie wszystkie nasze produkty dostępne są w ciągłej sprzedaży. Niektóre zostały zastąpione innymi, niektóre wycofane, a jeszcze inne przygotowane jedynie jako próbka możliwości produkcyjnych. Wszystkie jednak jesteśmy w stanie przygotować na specjalne zamówienie.


Galaretka OWOCOWA

Galaretka drobna na bazie agaru, różne kształty, smaki owocowe, bez galaretki białej zawierającej białko jaja (DOSKONAŁA DLA ALERGIKÓW), ocukrzana. Pakowana luzem w display.


Batonik GUCIO

Galaretka na bazie agaru, 3-warstwowa, 3-kolorowa, owocowa, w postaci batonika w kształcie półksiężyca o masie 120g, ocukrzana.


Batonik STAŚ

Pianka waniliowa na bazie agaru, z galaretką owocową, 5-warstwowa, 3-kolorowa, w postaci batonika o masie 180g, ocukrzana.


Lizaki reklamowe

Lizaki karmelowe w różnych kształtach, ręcznie wylewane, różnokolorowe, o masie około 15g, Pakowane w przeźroczystą, perłową bądź metalizowaną torebkę, z etykietami reklamowymi lub logo, układane w tuby.

ZNAKI TOWAROWE, ZNAKI USŁUG I INNE PODOBNE OZNAKOWANIA SĄ WŁASNOŚCIĄ ICH FIRM I ZOSTAŁY UŻYTE JEDYNIE W CELU ILUSTRACJI.


Serduszka PARY

Nasze produkty pojawiają się w postaci niewielkich podarunków w trakcie różnych imprez i uroczystości, funkcjonują jako ozdoba stołu czy symbol. Są częstymi gośćmi na weselach, konferencjach i spotkaniach. Przygotowywane są na specjalne życzenie klienta i stosownie do jego indywidualnych wymagań. W najdrobniejszych szczegółach. Prym wiodą tu przede wszystkim serduszka pakowane w pary. To doskonała propozycja również na Walentynki.